KAHRAMANMARAŞ SÜTÇÜ İMAM ÜNİVERSİTESİ

Orman Fakültesi

Kampüs Kart Duyurusu-25.08.2020

Üniversitemiz ile Türkiye Cumhuriyeti Halkbank Genel Müdürlüğü arasında Bank 24 Jet kart (kampüs kart) Protokolü 13/08/2020 tarihinde imzalanmıştır.
İmzalanan protokol kapsamında iş ve işlemler hakkında Akademik, İdari Personel ve Öğrencilerin aşağıda belirtilen hususlar hakkında bilgilendirilmesi gerekmektedir.


a) Kampüs kart öğrenci ve personel kimlik kartı, geçiş kontrol kartı, yemekhane/kantin ödeme, mağaza ve internet ödeme kartı olacaktır.
b) Kart sahipleri için Halkbank tarafından vadesiz cari hesap açılacak, kart aynı zamanda bu hesaba bağlı banka kartı olacaktır.
c) Kampüs kart ile vadesiz hesap işlemi, nakit çekme, bakiye öğrenme işlemi yapılabilecek, hesapta bakiye bulunması halinde tüm visa/master kart uygulamasını kabul eden iş yerlerinde kullanılabilecektir.
d) Kampüs karta, kurulacak Kiosklar ve Halkbank ATM'lerinden para yüklenilebilecek,Havale ve Eft işlemi yapılabilecektir.
e) Karta yüklenen para Kurum içindeki Lokasyonlarda ve kurum dışında (internet dahil) ödemelerde kullanılabilecektir.
f) Kartlar Eğitim Öğretim başlayıncaya kadar banka tarafından basılacak Üniversitemize bağlı tüm yerleşke ve kampüslerde dağıtımı yapılacaktır.
g) Kurumdan ayrılan ve/veya mezun olan kullanıcı bilgileri, kartın kullanıma kapatılması için Üniversitemizce bankaya iletilecektir. Bankaya iletilmesine müteakip kartlar banka tarafından iptal edilecektir.
h) Kartın kaybolması halinde finansal işlemlere kapatılması için kart sahibi tarafından en kısa sürede bankaya bildirim yapılması gerekmektedir.
i) Üniversitemize ait yemek hizmeti veren tüm yemekhanelerde sadece kartla işlem yapılacak olup, Üniversitemiz birimleri tarafından hiçbir şekilde vezne hizmeti verilmeyecektir.
ı) Kiosklarda biriken paraların takibi banka tarafından yapılacaktır.
k) Üniversitemiz tarafından talep edilen tüm kartlar banka tarafından ücretsiz basılacaktır.
l) Personel ve Öğrencilerden sözleşme süresi boyunca hesap işletim ücreti, kart işletim ücreti, kart ücreti vb. Ad altında hiçbir ücret alınmayacaktır.
m) Banka, şahısların yazılı izni olmadan avans hesabı açamayacaktır.
n) Banka tarafından verilen kartların geçerlilik süresi 6 (altı) yıldır.
o) Üniversitemiz ile banka arasında imzalanan sözleşme süresi 5 (beş) yıldır. 
ö) Yemekhane otomasyon sistemi yazılım, yıllık bakımları kampüsteki tüm turnikelerin temini bakımı ve onarımı kiokslar banka tarafından sözleşme süresince ücretsiz olarak temin edilecektir.